gallery_buildings_one

O firmě

Společnost AUTOLL s.r.o. vznikla v roce 2007 rozdělením rodinné firmy Autobaterie Tollinger, která byla založena již v roce 1992. Naše provozovny najdete v Milevsku a Olomouci. V současné době je firma zaměřena na kompletní zásobování čerpacích stanic (kromě potravin) se zákazníky po celé České Republice.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem, který zahrnuje významné české a světové značky, jako jsou autobaterie Varta, motorové oleje Castrol a Mogul, autodoplňky Compass, All Ride, autožárovky Osram a Elta, osvěžovače vzduchu Ambi Pur Car, … tak, aby nabídka společnosti plně uspokojila potřeby motoristů. Obchodní servis je zajišťován prostřednictvím týmu obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují všechna dodací místa na území celé ČR, nebo přes internetový obchod. Dodání zboží je firemními automobily popřípadě zásilkovou službou.

V Milevsku byla v roce 2008 otevřena prodejna Autodílů a motodílů s nejširším sortimentem v této oblasti.

Od roku 2011 se naše společnost stala největším distributorem české značky CLEANFOX, která nabízí kvalitní výrobky autokosmetiky, technické chemie, olejů a provozních kapalin.