gallery_buildings_one

Autokosmetika

Autokosmetika je nedílnou součástí doplňků pro Váš automobil. Díky kvalitní autokosmetice dostane Vaše vozidlo nový lesk a vzhled. Již Vám v garáži či před domem nebude stát vůz bez lesku. Pokud je automobil Vašim koníčkem, nebojte do autokosmetiky investovat, protože investice se rozhodně vyplatí.

Pod pojmem autokosmetika si můžeme představit přípravky, které jsou určené výhradně k ošetřování a čištění motorových vozidel. Autokosmetiku bychom mohli dále rozdělovat na podrobnější kategorie, a to na autokosmetiku pro běžné čištění, autokosmetiku ochrannou a autokosmetiku renovační. Každá tato skupina zahrnuje různé přípravky určené pro odlišné ošetřování vozu.

Autokosmetika pro běžné čištění zahrnuje přípravky, které se používají nejčastěji. Jsou hlavním pomocníkem pro zachování čistoty vozidla při každodenním provozu. Díky pravidelné údržbě běžnou autokosmetikou nebudete muset do čištění více investovat. K dispozici jsou tedy autošampony, čističe disků kol, cockpity, čističe skel, sedadel či čalounění.

Autokosmetika ochranná zahrnuje zase všechny produkty, jejichž cílem je chránit jednotlivé díly vozidel před stárnutím a ztrátou lesku. V takovém případě se jedná o vosky na laky, přípravky na plasty či ochranné přípravky na koženě díly vozidla. Poslední skupinou je autokosmetika renovační, které slouží k navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí vozidel.